Visual

Schoolgids 2020-2021 staat online

Na een dynamisch jaar is de zomervakantie bijna aangebroken. Tijd om lekker op te frissen voor een nieuw schooljaar vol leerzame en leuke activiteiten. De schoolgids is helemaal online. Via de aanklikbare links in de gids, vindt u sneller wat u wilt weten of wie u wilt spreken. In de gids staat praktische informatie over de activiteiten op school, een overzicht van vakanties en vrije dagen en vele andere handige dingen. U vindt de schoolgids op de website ook onder documenten. De leerlingen krijgen de schoolkalender 2020-2021 wel in gedrukte vorm mee naar huis. Zo kunnen ouders hun planning bij die van hun kind op één kalender zetten. Of de (oudere) leerlingen zelf natuurlijk! Ook is de kalender praktisch in de klas. In de gids veel leuke foto’s van onze leerlingen. Het geeft een indruk van de activiteiten in en om de school.

Bekijk snel de nieuwe schoolgids!