Visual

Bekijk de nieuwe kalender en schoolgids!

Hoewel de zomervakantie bijna begint zijn de voorbereidingen voor het komende schooljaar in volle gang. Zo staan de nieuwe kalender en schoolgids nu online, met prachtige foto’s van onze leerlingen en de lesactiviteiten op school. Het laatste hoofdstuk is het kwaliteitshoofdstuk, waarin u meer informatie vindt over de onderwijsopbrengsten. Een thema dat afgelopen jaar nog extra aandacht heeft gekregen. U vindt ze op de documentenpagina.

Praktische informatie

De schoolgids bevat praktische informatie over de activiteiten op school, een overzicht van vakanties en vrije dagen en vele andere handige dingen. De leerlingen krijgen de kalender in gedrukte vorm mee naar huis, om zo alle geplande data bij de hand te hebben. De kalender bevat nuttige informatie voor op school en u kunt er zelf ook afspraken op schrijven.

Lees hier de schoolgids 2024-2025.
Bekijk hier de kalender 2024-2025.

De Oeverpieper is onderdeel van Resonans speciaal onderwijs.