Visual

Fijne feestdagen en een gezond 2023!

Met de feestdagen in het verschiet, kijken we terug op een uitdagend jaar. Een jaar waarin er in de wereld veel gebeurde, wat steeds vaker invloed heeft op ons werk en ons persoonlijk leven. De kersttijd breekt aan om op te laden voor een nieuw jaar.

Kwaliteit

In het nieuwe jaar bouwen wij enthousiast verder aan onderwijskwaliteit. We doen dat samen met ons Resonans-team, de ouders en met onze relaties. We zetten steeds weer ‘de schouders eronder’, om onze leerlingen optimale kansen te geven. Samen beter, beter samen!

Wensen

Met draaiende camera legden we op enkele Resonans-scholen de lieve wensen van leerlingen vast. Wij wensen u mooie feestdagen, een gezond en kwalitatief uitstekend 2023!

Iepe Roosjen en Bob Olders
College van bestuur Resonans

https://youtu.be/0JiI8vsr_6I