Visual

Kom werken als onderwijsassistent!

Werken in het speciaal onderwijs is bijzonder! Word onderwijsassistent op de Korte Vlietschool en help onze leerlingen maximaal zelfstandig en minimaal afhankelijk te worden. Ga jij uit van kansen en wil je jouw passie inzetten om het beste uit onze leerlingen te halen? Welkom op onze school in Leiden als:

Onderwijsassistent (WTF 1,0)

Op de Korte Vlietschool bieden we speciaal onderwijs aan kinderen van vier tot twaalf jaar. In een veilig pedagogisch klimaat zorgen we ervoor dat leerlingen prettig kunnen leren en zich ontwikkelen. We werken vanuit een goede balans tussen veiligheid en uitdaging. Jij maakt een toekomst mogelijk voor onze leerlingen.

Wat vragen we?

 • mbo-4-opleiding (opleiding onderwijsassistent);
 • passie om met deze leerlingen te werken;
 • enthousiasme en gedrevenheid;
 • ervaring in speciaal (basis)onderwijs is een pre.

Wat bieden we?

 • boeiende doelgroep (so zml, jongste groepen);
 • ruimte voor eigen inbreng;
 • een team dat klaarstaat voor elkaar en voor de leerlingen;
 • ontwikkelmogelijkheden binnen Resonans.

Salaris en dienstverband

 • onderwijsassistent schaal 4 of 5, afhankelijk van je ervaring;
 • secundaire arbeidsvoorwaarden conform cao primair onderwijs;
 • vrij in de schoolvakanties.

Interesse?

Verras ons uiterlijk 1 oktober 2022 met je sollicitatiebrief en cv. Je kunt deze sturen naar Annemarie Meester, afdelingsdirecteur: ameester@resonansonderwijs.nl. Inlichtingen over deze functie via Annemarie Meester, tel. (071) 531 04 33.

Bekijk hier de complete vacature in PDF

De Korte Vlietschool maakt onderdeel uit van Stichting Resonans speciaal onderwijs.

Bekijk het onderwijsaanbod op de Korte Vlietschool.

Luister naar dit bericht voor jou: